Imprezy integracyjne dla firm na strzelnicy – Akademia Obrony Saggita

Strzelnica to miejsce kojarzone przede wszystkim z doskonaleniem swoich umiejętności obsługi broni. Coraz częściej można spotkać się z sytuacją, gdzie na strzelnicy organizowane są rozmaite wydarzenia prywatne. Urodziny, wieczory kawalerskie lub panieńskie czy imprezy integracyjne to najpopularniejsze przykłady takich wydarzeń. Szczególnie popularne stają się spotkania firmowe i imprezy dla pracowników na strzelnicy, które oferujemy w Akademii Obrony Saggita.

Impreza integracyjna na strzelnicy

 

Możliwość strzelania z broni palnej to ogromna adrenalina i ekscytacja dla każdego, kto nie może doświadczyć takich emocji na co dzień. Trafianie do celu, a nawet ustrzelenie “dychy” przy znikomym doświadczeniu dodatkowo daje ogrom satysfakcji, a wielu zachęca do regularnego odwiedzania strzelnicy. A gdy do tego dołączymy zdrową i bezpieczną formę rywalizacji z koleżankami i kolegami z pracy? Okazuje się, że w ten sposób można otrzymać fantastyczny pomysł na firmową imprezę integracyjną. To znacznie ciekawsza koncepcja niż klasyczne wyjście do drink baru, restauracji czy pubu. To bardziej oryginalna forma spędzenia czasu niż wspólna wycieczka rowerowa, gry terenowe czy rejsy i spływy. Oczywiście, nie negujemy żadnego z powyższych pomysłów, jednak jesteśmy pewni, że po imprezie integracyjnej z Akademią Obrony Saggita wyniesiecie nieporównywalnie większy bagaż pozytywnych emocji i doświadczeń!

 

Łącząc przyjemne z pożytecznym

 

Na typowej strzelnicy komercyjnej wizyta wygląda następująco: czytasz regulamin, zakładasz ochraniacze słuchu, dostajesz naboje, broń i strzelasz. Instruktor – który bardziej przyjmuje formę opiekuna – nie powie Ci, co robisz źle, dlaczego strzały uciekają Ci w lewy dolny róg lub jak poprawić skupienie. Wychodzisz więc z poczuciem, że zrealizowałeś atrakcję, ale nie wniosła ona niczego do Twojego życia. Nasze podejście znacznie się różni – chcemy, byś poza emocjami i uśmiechem na twarzy wyniósł kompetencje obsługi broni. I to nie tylko z pistoletu bojowego – w naszym szkoleniu przewidujemy obsługę karabinu wyborowego, strzelby, pistoletu sportowego i karabinów bojowych. To także doskonała okazja, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem i rozwijać swoje kompetencje na kolejnych szkoleniach. Po imprezie integracyjnej można również zapisać się do naszego klubu, co otwiera ścieżkę do uzyskania pozwolenia na broń sportową.

 

Dlaczego Akademia Obrony Saggita?

 

Nasze miejsce to coś więcej niż strzelnica – to przede wszystkim grono pasjonatów, które zna się na broni i lubi pracować z ludźmi. Nasi instruktorzy w przystępny sposób wyjaśnią Ci, jak powinno się obsługiwać każdą z broni, by skutecznie trafiać do celu. Nie martw się, jeśli nie od razu znajdziesz nić porozumienia z bronią – jeśli Ci nie pójdzie, dostaniesz dodatkową amunicję bez dopłat. Zależy nam, żeby każdy uczestnik mógł z czystym sumieniem stwierdzić, że po szkoleniu umie obsługiwać różne rodzaje broni. Nasza kadra instruktorska ma bogate doświadczenie, z empatią podchodzi do każdej osoby i dba o pozytywną atmosferę. Na bieżąco korygują Twoją postawę, poprawią ewentualne błędy i udzielą Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Równolegle w trakcie trwania sesji strzeleckich zadbamy o to, by na odpoczywających czekały przekąski, gorące kiełbaski z ogniska, schłodzone napoje oraz kawa i herbata. Będziemy cały czas do Twojej dyspozycji, dbając o komfort i bezpieczeństwo zarówno osób strzelających, jak i niebędących na osi strzeleckiej. 

 

Ile kosztuje impreza integracyjna na strzelnicy?

 

Często otrzymujemy wiadomości, gdzie od razu pada pytanie o koszt organizacji takiej imprezy. Niestety, bez większej ilości informacji nie jesteśmy w stanie przygotować wyceny. Dlaczego? Ponieważ oferta Saggity każdorazowo dostosowana jest do oczekiwań firmy organizującej wyjście integracyjne. Jedne podmioty będą chciały wyłącznie podstawowego pakietu strzeleckiego, z trzema rodzajami broni. Inne firmy zdecydują się z kolei na pełną obsługę z całym dostępnym arsenałem i pełną ofertą gastronomiczną. Aby poznać wycenę, przy kontakcie prosimy o podanie następujących informacji:

 

  • Jaka jest przewidywana liczba uczestników – od 12 osób w górę oferujemy wybór indywidualnego terminu bez dopłaty, a im więcej uczestników zostanie zgłoszonych do imprezy, tym niższy koszt eventu w przeliczeniu na jedną osobę.
  • Z ilu rodzajów broni uczestnicy będą strzelać – standardowo oferujemy strzelanie z pistoletu bojowego oraz dwóch dodatkowych broni do wyboru: strzelba, karabin wyborowy, karabin bojowy i pistolet sportowy, jednak pakiet można rozszerzyć.
  • Czy na miejscu ma być dostępna gastronomia – bez opłat oferujemy kawę oraz herbatę, w wariancie dodatkowym oferujemy soki, słone i słodkie przekąski oraz kiełbaski z grilla, istnieje możliwość zamówienia pizzy i dań obiadowych.
  • Czy są dodatkowe oczekiwania – potrzebujecie noclegu, chcielibyście spróbować sił w strzelaniu do rzutek, a może obchodzicie jubileusz i potrzebujecie specjalnego tortu? Napiszcie Wasze życzenia i potrzeby, postaramy się je spełnić.
Podobne Newsy
Podsumowanie 2023 roku w liczbach – Akademia Obrony Saggita
Prowadzący strzelanie – kto to jest, jak nim zostać? Zadania i obowiązki prowadzącego strzelanie
Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej – co warto wiedzieć? Kurs KPOF, praca, zarobki
Krav maga w Akademii Obrony Saggita – ruszają nowe nabory!