Akademia Obrony Saggita oferuje szeroki wybór profesjonalnych kursów dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Prowadzimy również klub, który umożliwia swoim członkom zdobycie patentu oraz licencji zawodniczej. Na tej stronie mamy przyjemność zaprezentować kursy dla osób zaawansowanych.

Organizowane przez nas zaawansowane szkolenia strzeleckie proponujemy niekaranym, pełnoletnim osobom, które miały już kontakt z bronią palną. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do grup. Podczas kursu uczestnicy doskonalą swoją technikę i poszerzają umiejętności, a także obcują ze specjalistami, którzy zawsze są gotowi odpowiedzieć na ich pytania. Uczestnicząc w naszym szkoleniu uczysz się od najlepszych!

Uczestnikami naszego kursu mogą być:

  • regularnie trenujący amatorzy,
  • osoby czynnie uprawiające strzelectwo dynamiczne,
  • osoby posiadające własną broń palną, chcące poprawić lub poszerzyć swoje umiejętności,
  • osoby posiadające broń do celów ochrony osobistej lub celów myśliwskich,
  • pracownicy służb mundurowych, policji, wojska, służby więziennej, pracownicy ochrony,
  • grup realizacyjnych służb mundurowych,
  • myśliwi i strzelcy Long Range.

Nasze szkolenia strzeleckie dla zaawansowanych to również szansa dla osób, które po kursie Basic w Akademii Obrony Saggita kontynuują naukę i wielką przygodę z tym wyjątkowym sportem. Takie osoby mają szansę przejść pełen kurs w naszej Akademii Obrony i tym samym zdobyć kompleksową wiedzę.

Chcesz wiedzieć, jak wyglądają nasze kursy? Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Galeria”, gdzie znajdziesz zdjęcia z wybranych szkoleń.

Jesteś zainteresowany uczestnictwem? Sprawdź nadchodzące terminy i skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Masz pytanie ? Napisz do nas za darmo na messenger!
Saggita Messenger
Translate »

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE

X