NAPISZ WIADOMOŚĆ

Klub Strzelecki
Akademia Obrony Saggita w Świdnicy,

jest klubem sportowym zrzeszonym w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego.

Możliwość wstąpienia w nasze szeregi istnieje wyłącznie po osobistej wizycie na szkoleniach lub podczas przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej w siedzibie firmy. Więc jeśli jesteś już po szkoleniu Basic Shooting Operator to mamy dla Ciebie miejsce w naszym Klubie. Główną motywacją przystąpienia do klubu jest dalsze podnoszenie własnych umiejętności oraz możliwość uzyskania własnej broni palnej. Osoba przyjęta do Klubu Strzeleckiego Akademia Obrony Saggita, podnosi swoje umiejętności według możliwości czasowych wynikających z obciążenia pracą i innymi obowiązkami zawodowymi. W związku z tym istnieją możliwości członkostwa w naszym towarzystwie od statusu „standard” o nazwie: „SILVER”, do najczęściej wybieranej opcji „All inclusive” o nazwie „PLATYNOWY”. W ramach działalności naszego ruchu spotykamy się na szkoleniach, treningach i zawodach minimum 20 razy w roku. Klub Strzelecki Akademia Obrony Saggita organizuje zawody sportowe. W ciągu roku przeprowadzamy zawody w konkurencjach sportowych oraz w konkurencjach dynamicznych. Udział w zawodach jest naturalnym procesem szkoleniowym, więc nikogo nie trzeba przekonywać, że „niestety jednak trzeba być czasami na strzelnicy”.


Nasi uczestnicy, podobnie jak cała kadra instruktorska, to pasjonaci w każdym wymiarze. Dla nich strzelanie w każdych warunkach i w każdej formule jest wspaniałą i niepowtarzalną okazją do nieustannego podnoszenia swoich umiejętności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z biurem w Świdnicy (miejscowość między Wrocławiem a Wałbrzychem).

Właściciel firmy o klubie

Zawody Klubu AOS 2018/09

Zawody Klubu AOS 2018/05

Masz pytanie ? Napisz do nas za darmo na messenger!
Saggita Messenger
Translate »

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE

X