W dniach 28.7-04.08.2019 odbyła się już druga edycja Obozu Akademii Obrony Saggita. Co roku gości nas prestiżowy ośrodek, czyli Centrum Szkolenia Olimpijczyków w Cetniewie. Zapraszamy do obejrzenia miłej relacji zdjęciowej z tego wydarzenia oraz do wzięcia udziału w obozie już w przyszłym roku. Do zobaczenia !!!

Kurs Instruktora Strzelectwa w Akademii Obrony Saggita. Jesteśmy dumni z ciężkiej pracy nowych instruktorów i pewni, że ich starania przełożą się na prowadzenie szkoleń. Nie tylko technika, czy bezpieczeństwo ale przed wszystkim ludzkie, radosne podejście. tym się cechują nowi instruktorzy, którym serdecznie gratulujemy.

Zimowe szkolenia są trudne nie tylko dla osób, które się szkolą ale również dla instruktorów. W Akademii Obrony Saggita nie boimy się pogody i jesteśmy zawsze przygotowani na najgorsze. Każde takie wydarzenie w warunkach jak na zdjęciach zawsze jednoczy ale jednocześnie jest świetnym wspomnieniem oraz doświadczeniem. PS. To jeszcze nie jest największy mróz.

Ponad połowa wakacji za nami. Ci, którzy brali udział w ostatnich szkoleniach, które miały miejsce 04 sierpnia z pewnością potwierdzą, że czas spędzony na strzelnicy jest jeszcze bardziej ekscytujący niż niejeden wyjazd. Na szkoleniach strzeleckich – niezależnie od pogody – uczymy wszystkich kursantów posługiwania się bronią. W tym samym czasie my sami zdobywamy kolejne, nowe doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność na szkoleniach i widzimy się na: Level UP!

Rozpoczęcie wakacji pełną parą, tam gdzie odpoczynkiem innych jest wyjazd na Majorkę, tak naszym odpoczynkiem są szkolenia strzeleckie gdzie mamy możliwość uczyć posługiwania się bronią wszystkich kursantów przy czym sami podnosząc swoje doświadczenia. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i widzimy się na: Level UP.

Kolejna odsłona szkoleń snajperskich. Level 2 przeszedł bardzo dobrze. Uczestnicy zadowoleni i bogatsi o nowe umiejętności. Cel zdobyty, a film ze szkolenia znajdziecie właśnie tutaj. Zapraszamy: KLIKNIJ