Dokładnie 13 czerwca 2019 roku w Świdnicy została zorganizowana uroczysta msza święta na 383 zabranie plenarne Konferencji Episkopatu Polski, w którym uczestniczyło około 90 biskupów z całej Polski. Akademia Obrony Saggita zorganizowała ochronę tego ważnego wydarzenia, które zakończyło się powodzeniem bez specjalnych interwencji naszej ochrony.

Kurs Instruktora Strzelectwa w Akademii Obrony Saggita. Jesteśmy dumni z ciężkiej pracy nowych instruktorów i pewni, że ich starania przełożą się na prowadzenie szkoleń. Nie tylko technika, czy bezpieczeństwo ale przed wszystkim ludzkie, radosne podejście. tym się cechują nowi instruktorzy, którym serdecznie gratulujemy.

Zimowe szkolenia są trudne nie tylko dla osób, które się szkolą ale również dla instruktorów. W Akademii Obrony Saggita nie boimy się pogody i jesteśmy zawsze przygotowani na najgorsze. Każde takie wydarzenie w warunkach jak na zdjęciach zawsze jednoczy ale jednocześnie jest świetnym wspomnieniem oraz doświadczeniem. PS. To jeszcze nie jest największy mróz.

Ponad połowa wakacji za nami. Ci, którzy brali udział w ostatnich szkoleniach, które miały miejsce 04 sierpnia z pewnością potwierdzą, że czas spędzony na strzelnicy jest jeszcze bardziej ekscytujący niż niejeden wyjazd. Na szkoleniach strzeleckich – niezależnie od pogody – uczymy wszystkich kursantów posługiwania się bronią. W tym samym czasie my sami zdobywamy kolejne, nowe doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność na szkoleniach i widzimy się na: Level UP!

Rozpoczęcie wakacji pełną parą, tam gdzie odpoczynkiem innych jest wyjazd na Majorkę, tak naszym odpoczynkiem są szkolenia strzeleckie gdzie mamy możliwość uczyć posługiwania się bronią wszystkich kursantów przy czym sami podnosząc swoje doświadczenia. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i widzimy się na: Level UP.

Kolejna odsłona szkoleń snajperskich. Level 2 przeszedł bardzo dobrze. Uczestnicy zadowoleni i bogatsi o nowe umiejętności. Cel zdobyty, a film ze szkolenia znajdziecie właśnie tutaj. Zapraszamy: KLIKNIJ 

Po raz pierwszy w dziejach, dnia 09.12.2017 roku odbyła się Uroczysta Gala Akademii Obrony Saggita. Uroczystość miała na celu podsumowanie pracy Akademii Obrony Saggita w roku 2017 oraz ukazanie zmian i nowości na rok 2018 r. Wzięli w niej udział członkowie Klubu Strzeleckiego Akademii Obrony Saggita oraz Kraverzy trenujący Krav Magę w różnych sekcjach Akademii Obrony Saggita. Miało również miejsce uroczyste wręczenie dyplomów uznania dla najlepszych Klubowiczów oraz Kraverów. Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.

SZKOLENIA ODBYŁY SIĘ NA STRZELNICY NASZEGO PARTNERA PRZEMYSŁAWA KUCHMISTRZA W RADOSTOWIE ŚREDNIM.