Impreza integracyjna na strzelnicy. Dlaczego warto zorganizować wyjście firmowe na strzelnicę?

Przedsiębiorstwa coraz częściej dostrzegają potrzebę tworzenia przyjaznego miejsca pracy i zacieśniania więzi pomiędzy pracownikami. Jednym z takich działań jest organizacja imprez integracyjnych. Pomysły te przybierają różne formy, a im bardziej oryginalna i niecodzienna koncepcja, tym lepsze wrażenia. Akademia Obrony Saggita organizuje imprezy integracyjne na strzelnicy, które zapewniają niezapomniane przeżycia i pozwalają na zdobycie cennych umiejętności. 

Dobra impreza integracyjna – czyli jaka?

 

Niektórzy pracownicy wątpią w sens organizowania imprez integracyjnych. Jedni uważają, że po pracy nie ma potrzeby, by integrować się z ludźmi. Inni z kolei traktują takie imprezy jako okazję na darmowe jedzenie i alkohol. Dlatego już na starcie warto zaskoczyć swoich pracowników i zaciekawić ich oryginalnym pomysłem na imprezę integracyjną. Strzelnica – w porównaniu z kolejnym wyjściem na piwo czy pizzę – okaże się o wiele bardziej interesującą koncepcją. A to właśnie wzbudzenie zainteresowania, które warunkuje wysoką frekwencję jest jednym z warunków dobrej imprezy integracyjnej. Opieka profesjonalnej obsługi oraz wykwalifikowanych instruktorów to kolejny aspekt, który sprawia, że impreza integracyjna będzie mile wspominana. Czy jednak strzelnica to odpowiednie miejsce na imprezę integracyjną? Czy wszyscy pracownicy – a w szczególności kobiety – będą cieszyć się z takiego pomysłu?

 

Impreza integracyjna na strzelnicy

 

Na pierwszy rzut oka “impreza” i “strzelnica” nie łączą się ze sobą. Pierwsze kojarzy się z zabawą, alkoholem i luźną atmosferą, drugie z musztrą i dużą odpowiedzialnością. Mamy jednak na to sposób – organizowane przez nas imprezy integracyjne i wyjścia firmowe to doskonała zabawa w bezpiecznych warunkach. Już od wejścia zostaniecie przywitani w sympatycznej atmosferze przez naszego szefa wyszkolenia – Tadeusza Dubickiego. Przy kawie, herbacie, słodkim poczęstunku i anegdotach zostaniecie wprowadzeni w zakres teoretyczny korzystania z broni palnej. Po krótkim szkoleniu teoretycznym zaprosimy Was na osie strzeleckie, gdzie będziecie mieli do dyspozycji broń krótką i długą. W trakcie strzelania przygotujemy dla Was ognisko z grillowanymi kiełbaskami, chlebem ze smalcem i ogórkami oraz soki i wodę. Dla chętnych zorganizujemy pizzę lub pełne zestawy obiadowe, a dla dojeżdżających – nocleg w pobliskim hotelu.

 

Akademia Obrony Saggita – strzelnica dla firm

 

Impreza integracyjna przygotowana przez Akademię Obrony Saggita to dobry pomysł dla każdego. Dla osób, które nigdy wcześniej nie strzelały, przygotowaliśmy krótki poradnik – warto się z nim zapoznać. Całość wydarzenia potrwa około 4-5 godzin i scenariusz bazuje na podstawowym kursie Basic Shooting Operator. Z jednej strony mamy więc naukę praktycznych umiejętności, z drugiej – frajdę i niezapomniane emocje. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności z pistoletem Glock, strzelbą gładkolufową, doskonale znanym Kałasznikowem, karabinkiem Mossberg MMR czy karabinem wyborowym Remington 700. Na specjalne życzenie umożliwimy strzelanie z karabinu snajperskiego Barrett 98b – niedostępnego na klasycznych strzelnicach komercyjnych. Całość zostanie zwieńczona certyfikatem uczestnictwa, a uczestnicy będą mogli zabrać wystrzelone łuski i swoje tarcze na pamiątkę.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Akademia Obrony Saggita to wyjątkowe miejsce stworzone przez pasjonatów pod przywództwem weterana wojsk specjalnych. Na rynku funkcjonujemy już od ponad dwóch dekad, a przez ten czas zbudowaliśmy klub strzelecki liczący kilkuset członków oraz szkołę krav magi. Nie jesteśmy kolejną, typową strzelnicą komercyjną – nie kupujesz u nas pakietu strzałów z konkretnej broni, by po kilkunastu minutach wyjść z niczym. U nas płacisz przede wszystkim za doświadczenia i emocje, a przekazane przez nas kompetencje na długo zostają w pamięci. Nie limitujemy amunicji – zależy nam, żeby nasi kursanci umieli skutecznie korzystać z broni. W razie trudności obsługi któregokolwiek karabinu jeszcze raz tłumaczymy proces strzelania, a przy okazji bezpłatnie dołożymy kilka naboi. Jesteśmy otwarci na współpracę i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, współpracujemy w zakresie tworzenia scenariuszy imprez integracyjnych. Wszystkie zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu mailowego w celu omówienia szczegółów potencjalnej współpracy. Nasze strzelnice znajdują się w Poznaniu oraz w Biernacicach koło Ząbkowic Śląskich (ok. 80 minut od Wrocławia).

Podobne Newsy
Podsumowanie 2023 roku w liczbach – Akademia Obrony Saggita
Prowadzący strzelanie – kto to jest, jak nim zostać? Zadania i obowiązki prowadzącego strzelanie
Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej – co warto wiedzieć? Kurs KPOF, praca, zarobki
Imprezy integracyjne dla firm na strzelnicy – Akademia Obrony Saggita