Ponad połowa wakacji za nami. Ci, którzy brali udział w ostatnich szkoleniach, które miały miejsce 04 sierpnia z pewnością potwierdzą, że czas spędzony na strzelnicy jest jeszcze bardziej ekscytujący niż niejeden wyjazd. Na szkoleniach strzeleckich – niezależnie od pogody – uczymy wszystkich kursantów posługiwania się bronią. W tym samym czasie my sami zdobywamy kolejne, nowe doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność na szkoleniach i widzimy się na: Level UP!

Rozpoczęcie wakacji pełną parą, tam gdzie odpoczynkiem innych jest wyjazd na Majorkę, tak naszym odpoczynkiem są szkolenia strzeleckie gdzie mamy możliwość uczyć posługiwania się bronią wszystkich kursantów przy czym sami podnosząc swoje doświadczenia. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i widzimy się na: Level UP.

Kolejna odsłona szkoleń snajperskich. Level 2 przeszedł bardzo dobrze. Uczestnicy zadowoleni i bogatsi o nowe umiejętności. Cel zdobyty, a film ze szkolenia znajdziecie właśnie tutaj. Zapraszamy: KLIKNIJ 

Po raz pierwszy w dziejach, dnia 09.12.2017 roku odbyła się Uroczysta Gala Akademii Obrony Saggita. Uroczystość miała na celu podsumowanie pracy Akademii Obrony Saggita w roku 2017 oraz ukazanie zmian i nowości na rok 2018 r. Wzięli w niej udział członkowie Klubu Strzeleckiego Akademii Obrony Saggita oraz Kraverzy trenujący Krav Magę w różnych sekcjach Akademii Obrony Saggita. Miało również miejsce uroczyste wręczenie dyplomów uznania dla najlepszych Klubowiczów oraz Kraverów. Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.

SZKOLENIA ODBYŁY SIĘ NA STRZELNICY NASZEGO PARTNERA PRZEMYSŁAWA KUCHMISTRZA W RADOSTOWIE ŚREDNIM.